Підписатися на RSS


КОЛЕКТИВ ПОЧАТКОВОЇ ЛАНКИ

/Files/images/ped_kolektiv/IMG_1949.JPG


Бриндіна Тетяна Миколаївна

Вихователь

Харківський педагогічний інститут, спеціальність - українська мова та література.
Працює у школі з 1984 року.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.


Віляєва Людмила Михайлівна

Вихователь

Сумський педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, спеціальність - українська мова та література, зарубіжна література.
Працює у школі з 2002 року.
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.


Волошина Валентина Сергіївна

Вихователь

Лебединське педагогічне училище ім. А.С.Макаренка, спеціальність - соціальна педагогіка.
Працює у школі з 2016 року.


Воропай Ольга Леонідівна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 1990 року.
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.


Гетьман Людмила Анатоліївна

Вихователь

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, спеціальність - історія та психологія.
Працює у школі з 2006 року.
Спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії.


Жирнова Тетяна Сергіївна

Вчитель початкових класів

Сумський педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, спеціальність - українська мова та література.
Працює у школі з 1979 року.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.


Заітченко Людмила Костянтинівна

Вчитель початкових класів

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, спеціальність - початкові класи, історія.
Працює у школі з 2005 року.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.


Заточна Любов Олександрівна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 1989 року.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.


Криворотенко Людмила Анатоліївна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 2005 року.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель.


Лебеденко Лілія Вікторівна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 1988 року.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.


Новікова Віта Василівна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний університет ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 2015 року.
Спеціаліст.


Півень Римма Володимирівна

Вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 1982 року.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.


Радченко Тетяна Вікторівна

Вихователь

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка, спеціальність - українська мова та література, зарубіжна література.
Працює у школі з 2016 року.
Спеціаліст.


Рудь Лариса Анатоліївна

Вихователь, вчитель початкових класів

Глухівський державний педагогічний інститут ім. О.Довженка, спеціальність - початкові класи.
Працює у школі з 1992 року.
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.


Свинаренко Любов Митрофанівна

Вчитель початкових класів

Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка, спеціальність - математика.
Працює у школі з 2016 року.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.


Щербак Наталія Миколаївна

Вихователь

Глухівський державний педагогічний університет ім. О.Довженка, спеціальність - трудове навчання, інформатика, креслення, ОБЖ.
Працює у школі з 2011 року.
Спеціаліст.


Кiлькiсть переглядiв: 657