Підписатися на RSS

Які предмети є обов’язковими для проходження ЗНО 2019 року?

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет на вибір випускника) буде зараховано як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які 2019 року здобудуть повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) та математики або історії України (період ХХ − початок ХХІ століття) зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації. Для випускників минулих років не визначено обов’язкових предметів для проходження ЗНО.

Чи буде англійська мова обов’язковою для проходження ЗНО 2019 року?

Ні. Англійська мова є одним із предметів на вибір учасника.

Коли можна зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні?

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Проходження пробного ЗНО є обов’язковим?

Ні. Проходження пробного ЗНО є добровільним. Це платна послуга для учасників і неприбуткове для організаторів, його проводять коштом фізичних та юридичних осіб.

Кiлькiсть переглядiв: 76