ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ
НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ В
КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Реформування початкової освіти – перший крок у рамках впровадження Нової української школи. У травні 2017 року Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурсний відбір шкіл, що бажають взяти участь у пілотному впровадженні проекту нового Державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

У вересні 2017 року розпочинається пілотне впровадження проекту нового Державного стандарту загальної початкової освіти. Це важливий етап реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Перш ніж нові підходи будуть впроваджені в масштабах країни, їх відпрацюють у 100 ретельно відібраних школах. На Сумщині у проекті беруть участь 4 школи: Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Шосткинська спеціалізована школа І ступеня №13, Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27.

/Files/images/_nush/000_dlyaoformnush/logo-uk.png

2017-2018 навчальний рік

2018-1019 навчальний рік

Фотогалерея

.


Пілотний проект
нової української школи в
Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів


Творчий педагогічний колектив школи не може залишатись осторонь реформування освіти. Коли Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового Державного стандарту початкової загальної освіти в рамках реформи «Нова українська школа», педагогічний колектив Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на чолі з директором Анатолієм Івановичем Яремчуком і разом з батьківською громадськістю виявив ініціативу та взяв участь у конкурсному відборі.

З цією метою була заповнена аплікаційна форма, в якій визначено готовність закладу до участі в експерименті, подані інші матеріали щодо роботи вчителів початкової ланки.

Міністерством освіти і науки України відібрано 100 шкіл, по 4 школи в кожній області та м. Києві. Наш заклад у складі 4 шкіл Сумської області став учасником експериментальної роботи щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році у рамках реформи «Нова українська школа».

До навчального закладу завітали гості – представник Міністерства освіти і науки України Ольга Павлівна Малишева та представник Інституту модернізації змісту освіти Світлана Олександрівна Малікова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Лариса Миколаївна Павловська, провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ніна Павлівна Ганжа, начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван Михайлович Матлахов, методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Людмила Василівна Откидич.


Поважні гості познайомилися з системою роботи закладу, оглянули матеріальну базу, поспілкувалися з дирекцією школи та з учителями майбутніх першокласників, обговорили актуальні питання й проблеми на шляху до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти у рамках реформи «Нова українська школа», після чого зробили висновок, що, не дивлячись на великі обсяги необхідних ремонтних робіт, школа може взяти участь в експерименті.


У закладі створено команду для втілення пілотного проекту, до складу якої входять майбутні вчителі 1-х класів Людмила Анатоліївна Криворотенко, Римма Володимирівна Півень та заступник директора з навчально-виховної роботи Ніна Артемівна Терещенко. Вони вже отримали перші настанови, взявши участь у тренінгових заняттях на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які проводили досвідчені тренери Зоя Володимирівна Декунова та Алла Михайлівна Лавська.


Попереду в педагогів наполеглива й напружена праця. Проте ми сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться впровадити Концепцію Нової школи України в життя, змінивши таким чином наш навчальний заклад на краще.

Кiлькiсть переглядiв: 3123